o nas

Tworzymy cyfrowe rozwiązania edukacyjne dla przedszkoli

zespół dziennika akkademus

Stworzyliśmy Dziennik Elektroniczny AKKADEMUS specjalnie dla polskich przedszkoli, aby ułatwić dyrektorom i nauczycielom przedszkolnym codzienną pracę. Dziennik Elektroniczny AKKADEMUS jest częścią grupy Akkademus, która zajmuje się tworzeniem cyfrowych narzędzi i programów edukacyjnych dla przedszkoli już od ponad 5 lat. Jesteśmy twórcami innowacyjnego programu edukacyjnego Dwujęzyczny Przedszkolak oraz założycielami Fundacji Dwujęzyczny Przedszkolak

Jak to się zaczęło?

Pomysł na opracowanie dziennika elektronicznego powstał, ponieważ wiemy doskonale, że cyfryzacja pracy jest w dzisiejszych czasach ważnym elementem funkcjonowania i rozwoju placówek przedszkolnych.

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele dzienników elektronicznych, jednak większość z nich jest dedykowana dla szkół. Dziennik AKKADEMUS  został natomiast stworzony specjalnie dla przedszkoli, we współpracy z pedagogami zajmującymi się edukacją przedszkolną na co dzień i znającymi potrzeby nauczycieli przedszkolnych. W oparciu o doświadczenie naszych ekspertów zaprojektowaliśmy innowacyjny system, którego funkcje są w pełni zgodne z rytmem pracy w przedszkolu.

pozostałe projekty grupy akkademus

logo nowe

Dziennik Elektroniczny AKKADEMUS jest częścią grupy
© Akkademus Innowacje dla Edukacji
akkademus.pl

ul. Popularna 36/1
02-473 Warszawa

Dziennik jest zgodny z rozporządzeniem MEiN z 25 sierpnia 2017 r. (Dz. U. poz. 1646 oraz z 2019 r. poz. 1664), w pełni zastępuje tradycyjny dziennik.